Záhradný nábytok

HAPPY GREEN ZAHRADNY PIVNY SET 200CM

ZÁHRADNÝ PIVNÝ SET. Rozmery lavíc: 200×25×46 cm. Rozmery stola: 200×50×77cm. Materiál:..

ALLIBERT 230683 ZAHRADNY SET BAHAMAS BROWN  BEIGE

ALLIBERT 230683 ZAHRADNY SET BAHAMAS BROWN BEIGE

ZÁHRADNÝ SET. Moderná sedacia súprava Bahamas je veľmi pohodlné posedenie ako von, tak do..

ALLIBERT 230675 ZAHRADNY STOL MELODY QUARTET BROWN

ZÁHRADNÝ STÔL. MELODY Quartet je praktický plastový stôl v prevedení imitácia ratanu.. ..

ALLIBERT 223204 ZAHRADNY SET CORFU II ANTRACIT  GREY

ALLIBERT 223204 ZAHRADNY SET CORFU II ANTRACIT GREY

ZÁHRADNÝ SET. vyrobené z odolného polypropylénu. jednoduchá montáž. atraktívny moderný..

ALLIBERT 230667 ZAHRADNY STOL MELODY BROWN

ZÁHRADNÝ STÔL. vyrobené z odolného polypropylénu. farby neblednú. jednoduchá montáž. ..

ALLIBERT 227744 ZAHRADNY STOL MELODY QUARTET CAPPUCCINO

ALLIBERT 230686 ZAHRADNY SET BAHAMAS ANTRACIT  GREY

ALLIBERT 230686 ZAHRADNY SET BAHAMAS ANTRACIT GREY

ALLIBERT 224051 ZAHRADNY STOL MELODY QUARTET ANTRACIT

ALLIBERT 216779 ZAHRADNY SET MONACO ANTRACIT  GREY

ALLIBERT 216779 ZAHRADNY SET MONACO ANTRACIT GREY

ZÁHRADNÝ SET. vyrobené z odolného polypropylénu. farby neblednú. jednoduchá montáž. ..

ROJAPLAST ZAHRADNY DREVENY SET BRAVO 160 CM 245

ZÁHRADNÝ DREVENÝ SET. Záhradná drevená zostava, ktorá zahŕňa 2 lavice a stôl. Set je..

ROJAPLAST ZAHRADNY DREVENY SET PIKNIK 160 CM 2452

ZÁHRADNÝ DREVENÝ SET. Záhradná zostava PIKNIK je zhotovená z kvalitného borovicového..

ROJAPLAST ZAHRADNY DREVENY SET PIKNIK 180 CM 2456

ROJAPLAST ZAHRADNY DREVENY SET PIKNIK 160 CM 12500

ROJAPLAST ZAHRADNY DREVENY SET BRAVO 180 CM 2459

ROJAPLAST ZAHRADNY DREVENY SET PIKNIK 220 CM 2458

ROJAPLAST ZAHRADNY DREVENY SET SYLVIA 9715

ZÁHRADNÝ SET. Záhradný set z borovicového dreva.. Set sa skladá z lavice, dvoch kresiel a..

ALLIBERT 216778 ZAHRADNY SET MONACO BROWN  BEIGE

ALLIBERT 216778 ZAHRADNY SET MONACO BROWN BEIGE

ROJAPLAST ZAHRADNY DREVENY SET PIKNIK 160 CM PRIRODNY 24510

ZÁHRADNÝ DREVENÝ SET . Záhradná zostava PIKNIK je zhotovená z kvalitného borovicového..

ROJAPLAST ZAHRADNY DREVENY SET PIKNIK 160 CM LAKOVANY 24511

ZÁHRADNÝ SET . Záhradná zostava PIKNIK je zhotovená z kvalitného borovicového dreva. . ..

ALLIBERT 236080 ZAHRADNY SET MODUS 6V1 ANTRACIT  GREY

ALLIBERT 236080 ZAHRADNY SET MODUS 6V1 ANTRACIT GREY

ZÁHRADNÝ SET . Jednotlivé kusy možno vzájomne kombinovať, vytvoríte až 6 možných..

ALLIBERT 236078 ZAHRADNY SET MODUS 6V1 BROWN  BEIGE

ALLIBERT 236078 ZAHRADNY SET MODUS 6V1 BROWN BEIGE

ZÁHRADNÝ SET . jednotlivé kusy možno vzájomne kombinovať, vytvoríte až 6 možných..

ALLIBERT 227583 ZAHRADNY STOL PORTLAND CAPPUCCINO

ZÁHRADNÝ STÔL. PORTLAND je plastový stôl s nadčasovým dizajnom. Dokonale vyplní veľké..

ALLIBERT 213839 ZAHRADNY SET MODENA GRAPHITE  GREY

ALLIBERT 213839 ZAHRADNY SET MODENA GRAPHITE GREY

ZÁHRADNÝ SET . MODENA Set je elegantná a zaujímavá verzia záhradného nábytku. Nábytok sa..

ALLIBERT 206977 ZAHRADNY STOL FUTURA BROWN

ZÁHRADNÝ STÔL. FUTURA je praktický plastový stôl v prevedení imitácia ratanu. Dokonale..

ALLIBERT 230758 ZAHRADNY STOL HARMONY EXTENSION WHITE  CAPPUCCINO

ALLIBERT 230758 ZAHRADNY STOL HARMONY EXTENSION WHITE CAPPUCCINO

ZÁHRADNÝ STÔL. HARMONY EXTENSION je moderný plastový stôl v prevedení imitácia dreva.. ..

ALLIBERT 228824 ZAHRADNY SET PROVENCE ANTRACIT  GRAY

ALLIBERT 228824 ZAHRADNY SET PROVENCE ANTRACIT GRAY

ZÁHRADNÝ SETPOPIS:.  Vyrobené z odolného polypropylénu Jednoduchá montáž Atraktívny..

ALLIBERT ZAHRADNY STOL HARMONY EXTENSION WHITE  GREY

ALLIBERT ZAHRADNY STOL HARMONY EXTENSION WHITE GREY

ZÁHRADNÝ STÔL . HARMONY EXTENSION je moderný plastový stôl v prevedení imitácia dreva. . ..

ALLIBERT 216777 BALKONOVY SET ROSARIO ANTRACIT  GREY

ALLIBERT 216777 BALKONOVY SET ROSARIO ANTRACIT GREY

BALKÓNOVÝ SETRosario balcony set je záhradný nábytok rozmerom ideálny na balkón alebo..

ALLIBERT 209425 BALKONOVY SET VICTORIA BROWN  BEIGE

ALLIBERT 209425 BALKONOVY SET VICTORIA BROWN BEIGE

BALKÓNOVÝ SET . špeciálne pre balkóny a malé záhrady . vyrobené z odolného..

ALLIBERT 2042020 BALKONOVY SET CORFU II WEEKEND ANTRACIT  BEIGE

ALLIBERT 2042020 BALKONOVY SET CORFU II WEEKEND ANTRACIT BEIGE

BALKÓNOVÝ SET .  špeciálne pre balkóny a malé záhrady .  vyrobené z odolného..

HAPPY GREEN ELENA II GREEN

Parametry: Nosnost (kg): 260 | Šírka (cm): 120 | Farba: Zelená | Dlžka (cm): 190 | Hmotnost..

HAPPY GREEN NELLA BLACK

Rozmer: d190 x š110 x v180cm oceľový rám:30 x 50/25/22/19/16mm, materiál: 180G POLYESTER..

VETROPLUS ZAHRADNA LAVICKA LUSSO 127X60X85CM 50340100

ZÁHRADNÝ NÁBYTOK. VLASTNOSTI:. Dĺžka (cm): 127. Šírka (cm): 60. Výška (cm): 85. ..

HAPPY GREEN ZAVESNY SLNECNIK TMAVO ZELENY 300CM 5046100DG

SLNEČNÍK. Závesný slnečník priemer 3m, 6 oceľových rebier 12x18mm, polyester 160g/m2...

HAPPY GREEN ZAVESNY SLNECNIK STVORCOVY NEVADA BEIGE 300X300CM 50461300B

SLNEČNÍK. Závesný slnečník štvorcový NEVADA 300x300cm, 8 oceľových rebier 12x18 mm,..

Záhradný gril na drevené uhlie Barbecue

Záhradný gril na drevené uhlie s podjazdovými kolieskami a madlom pre jednoduchú manipuláciu...

Regál Mosaic  čierny červený

Regál Mosaic čierny červený

Kovový regál s motívom červenej mozaiky nájde svoje miesto nielen na záhrade a na balkóne,..

Rohový regál Mosaic  čierny červený

Rohový regál Mosaic čierny červený

Kovový rohový regál s motívom červenej mozaiky nájde svoje miesto nielen na vonkajšej..

Skladací vozík na kolieskach Tim  šedý

Skladací vozík na kolieskach Tim šedý

Skladací vozík na kolieskach je praktickým pomocníkom v prírode - poslúži na prepravu..

Regál Mosaic  čierny zelený

Regál Mosaic čierny zelený

Kovový regál s motívom zelenej mozaiky nájde svoje miesto nielen na vonkajšej záhrade a..

Záhradný ratanový set, medovákrémová, GARDEN

7-dielna ratanová súprava GARDEN Materiál: umelý ratan/oceľ/látka/tvrdené sklo Farba:..

Záhradný set, hnedákrémová, STARK

Záhradný ratanový set STARK. Set sa skladá z rohu v ľavom prevedení s vankúšmi, troch..

Záhradný dvojdielny ratanový set, sivý melírsivá, HODOR

Záhradný ratanový dvojdielný set HODOR. Materiál: ratan/látka/oceľ Farba:sivý..

Záhradný set, oranžovábiela, ODELO

Záhradný set ODELO - 4 stoličky, okrúhly stôl,..

Záhradný párty stan, biela, 3x3 m, TEKNO TYP 1  4 bočné strany

Záhradný párty stan, biela, 3x3 m, TEKNO TYP 1 4 bočné strany

Materiál: 100% polyetylén/oceľ Farba: biela Rozmery (ŠxHxV): 300x300x245 cm Nepremokavý 4..

Záhradný párty stan, biela, 3x6 m, TEKNO TYP 2  6 bočných strán

Záhradný párty stan, biela, 3x6 m, TEKNO TYP 2 6 bočných strán

Záhradný 9-dielny ratanový set, pieskovásivá, MENIBOR

Ratanová 9-dielna súprava MENIBOR Materiál: umelý ratan/oceľ/tvrdené sklo/látka Prevedenie: ..

Záhradný 2-dielny ratanový set, hnedábéžová, MERIZ

Materiál: umelý ratan/látka/pena Farba: hnedá/béžová Rozmery roh (ŠxHxV):..

Záhradný ratanový set 14, hnedá, TOVEN

Záhradný set 1+4 TOVEN Materiál: umelý ratan/oceľ/tvrdené sklo Farba: hnedá Rozmery stôl..

Záhradný set 14, hnedá, GETON

Materiál: umelý ratan/oceľ/tvrdené sklo Farba: hnedá Stôl (priemer x V): 80x72 cm Kreslo..

Záhradný ratanový set 12, hnedásvetlosivá, ADARON

Záhradný set 1+2 ADARON Materiál: umelý ratan/oceľ/tvrdené sklo/látka Farba:..

Záhradný 4-dielny ratanový set, čierna, MORED

Materiál: umelý ratan/oceľ/kov/látka Prevedenie: čierna 3-sed (ŠxHxV): 199x74,5x75 cm Taburet..

Záhradný 3-dielny ratanový set, sivá, AUREK

Materiál: umelý ratan/tvrdené sklo/látka/oceľ Farba: sivá Roh (ŠxHxV): 232/182x63x73/85..

Záhradný 3-dielny ratanový set, sivá, MAUDAN

Materiál stôl: umelý ratan/oceľ/tvrdené sklo Farba: sivá Materiál roh a kreslo: umelý..

Záhradný ratanový set 16, sivá, OBSOR

Záhradný set 1+6 OBSOR Materiál: umelý ratan/oceľ/tvrdené sklo Farba: sivá Stôl (ŠxHxV):..

Záhradný 2-dielny ratanový set, hnedábéžová, TUDUR

Materiál: umelý ratan/tvrdené sklo/látka/oceľ Farba: hnedá/béžová Roh (ŠxHxV): 196x72x75..

Záhradný ratanový set 14, sivá, ZULEM

Materiál stôl: umelý ratan/oceľ/tvrdené sklo Farba: sivá Materiál stoličky: umelý..

Záhradný set Mosaic  čierny červený

Záhradný set Mosaic čierny červený

Kovová záhradná súprava s motívom červenej mozaiky nájde svoje miesto nielen na vonkajšej..

Záhradný set (lavica so stolom) Madison

Elegantná rohová lavica s jedálenským stolom obsahuje komfortne mäkké vankúše pre..

Záhradný stôl Livorno 160x90 cm

Záhradný stôl zo série Livorno sa vyznačuje moderným puristickým dizajnom. Priamočiare..

Záhradný stôl Jakarta 150x90 cm

Obdĺžnikový záhradný stôl je vyrobený v kombinácií kovu, tvrdeného skla a odolnej..

Záhradný stolík Jakarta

Praktický odkladací stolík na záhradu z odolnej imitácie šedého ratanu a tvrdeného skla..

Rohový zahradný set Miami

Rohový set záhradného nábytku v modernom dizajne obsahuje komfortnú rohovú pohovku s..

Záhradný set Caracas  hnedo šedý

Záhradný set Caracas hnedo šedý

Vytvorte si s týmto záhradným setom príjemné prostredie nielen na záhrade, dvore aj balkóne,..

Záhradný stôl Tobago 160x90 cm

Záhradný stôl zo šedého kovu a sivého tvrdeného skla má stabilnú konštrukciu a ideálne..

Zahradný stôl Waikiki 140x80 cm

Záhradný stôl so zaoblenými rohmi má stabilnú konštrukciu z kombinácie kovu a tvrdeného..

Skladací záhradný stôl Montego 90x90 cm

Okrúhly záhradný stôl o priemere 90 cm je vyrobený z tvrdých tropických driev a má..

Záhradný set Mosaic  čierny zelený

Záhradný set Mosaic čierny zelený

Kovová záhradná súprava s motívom zelenej mozaiky nájde svoje miesto nielen na vonkajšej..

Rozkladací záhradný stôl Oval 150x90 cm

Rozkladací záhradný stôl v tvare oválu je vyrobený z tvrdých tropických driev. Vďaka..

Zahradný stôl Malay 150x90 cm

Pevný záhradný stôl o rozmere 150x90 cm z tvrdých tropických driev vytvorí útulné..